Naar de inhoud
InloggenSpeel bij Villa Spin
Witte villa van Villa Spin casino met zwembad aan zee
Rondleiding, stand oktober 2026

Villa Spin casino: rondleiding langs 9.000+ spellen

Villa Spin casino heeft ruim 9.000 spellen van zo'n 95 studio's in de lobby, een eigen hal Private Paradise en een kassa vanaf €20. Nieuwe spelers krijgen tot 500% en €15.000 + 620 free spins over hun eerste stortingen.

500%welkomstpakket
620free spins
40×inzet binnen 7 dagen
VILLA SPIN · PLATTEGROND CASINOBLAD 01
opdrachtgever: de spelerschaal 1 : 9.000getekend oktober 2026blad 01/13
Inhoud van deze kamer10 delen
  1. Wat voor casino is Villa Spin?
  2. Welke spellen vind je in de lobby van Villa Spin?
  3. Welke studio's leveren de spellen van Villa Spin?
  4. Hoe werken storten en uitbetalen bij Villa Spin?
  5. Wat is sterk aan Villa Spin en waar let je op?
  6. Waar begin je als nieuwe speler bij Villa Spin?
  7. Kun je Villa Spin op je telefoon spelen?
  8. Veelgestelde vragen over Villa Spin
  9. Speel met een grens die je vooraf kiest
  10. Bronnen

Wat voor casino is Villa Spin?

Villa Spin is een online casino in Monaco-stijl met ruim 9.000 spellen: vooral gokkasten, daarnaast jackpots, bonus buy-slots, crash en een live casino. De grootste leveranciers zijn KA Gaming, Wazdan en TaDa Gaming.

Deze rondleiding loopt het casino kamer voor kamer door. Per kamer lees je wat er staat, wat het kost en welke regel uit de voorwaarden je moet kennen. Alle cijfers komen van de eigen pagina's van Villa Spin; de bron staat onderaan elke pagina.

Twee regels vallen het vaakst tegen. Bonusgeld speel je 40× vrij binnen 7 dagen met maximaal €5 per spin. En elke storting speel je 3× door voordat je dat geld opneemt, ook als je zonder bonus speelt.

Keuringsstaat Villa Spinoktober 2026
Spellen
9.000+van zo'n 95 studio's
Welkomstpakket
500%tot €15.000 + 620 FS
Inzetvereiste
40×binnen 7 dagen
Storten
€20bonus vanaf €25
Opnemen
€50verwerking tot 3 werkdagen
Support
24/7live chat en e-mail

Welke spellen vind je in de lobby van Villa Spin?

De casino-lobby heeft 8 hallen: Top, Bonus Wager, Nieuw, Populair, Private Paradise, Jackpot, Bonus Buy en Slots. Ernaast staat een aparte live-lobby met blackjack, roulette, baccarat, game shows en poker.

  • Top is genummerd van 1 tot 7 op de startpagina: de titels die nu het meest gespeeld worden.
  • Bonus Wager toont de spellen waarop je een bonus mag vrijspelen. Kijk daar eerst als je met bonusgeld speelt.
  • Private Paradise is de eigen hal van Villa Spin, met slots rond geld en luxe (wat er in Private Paradise staat).
  • Bonus Buy bundelt slots waarin je de bonusronde koopt; met bonusgeld telt dat 50% mee.

Welke studio's leveren de spellen van Villa Spin?

KA Gaming levert met 1.032 titels het meest, gevolgd door Wazdan (342), TaDa Gaming (272) en Hacksaw (267). Op deze plattegrond is elke kamer zo groot als het aantal spellen van die studio.

Bekende namen als Nolimit, Red Tiger, Yggdrasil, Big Time Gaming en Novomatic staan er ook. Twee grote namen ontbreken: Pragmatic Play en Evolution staan niet in de lijst met studio's. Zoek je Gates of Olympus of de live shows van Evolution, dan vind je die hier niet.

Telling per studiooktober 2026
Studio's
95
Spellen
ruim 9.000
Grootste
KA Gaming
Gemeten
oktober 2026
KA Gaming1.032 spellen
Wazdan342 spellen
TaDa Gaming272 spellen
Hacksaw267 spellen
Booming257 spellen
BetSoft235 spellen
BGaming234 spellen
1spin4win216 spellen
Platipus172 spellen
Pgsoft171 spellen
Triple Cherry168 spellen
Yggdrasil164 spellen
Nog 83 studio'ssamen de rest van de lobby

Hoe werken storten en uitbetalen bij Villa Spin?

Je stort vanaf €20 en neemt op vanaf €50; daartussen zitten vier vaste stappen. De eerste opname duurt het langst, omdat Villa Spin dan je identiteit controleert.

storting€20

minimum per storting; de bonus vraagt €25

doorspelen3×

elke storting voordat je dat bedrag opneemt

verificatieID + selfie

bij elke opname en boven €2.000 aan stortingen

verwerking3 werkdagen

daarna de tijd van je bank of betaalmethode

Opnemen gaat alleen via een methode waarmee je eerder stortte. Met crypto stort en neem je op tot €10.000 per keer, met een kaart tot €3.000 en per bankoverschrijving tot €5.000.

Wat is sterk aan Villa Spin en waar let je op?

Na het nalopen van de voorwaarden staan er 5 sterke punten tegenover 5 regels die je vooraf moet kennen.

Sterk

  • Ruim 9.000 spellen van zo'n 95 studio's, met demo-modus bij veel slots
  • Eigen hal Private Paradise en een aparte hal voor bonus buy
  • Crypto storten en opnemen met negen munten, tot €10.000 per keer
  • Dagelijkse VIP-cashback; je zakt niet terug in niveau als je even stopt (VIP-voorwaarden art. 3.1)
  • Support 24/7 via live chat en e-mail

Let op

  • Bonus 40× vrijspelen binnen 7 dagen, maximaal €5 per spin (promotievoorwaarden punt 5 en 6)
  • Bij veel slots staat op de spelkaart 50% in plaats van 100%
  • Elke storting eerst 3× doorspelen voordat je opneemt (art. 13)
  • Na 12 maanden zonder inloggen €10 per maand administratiekosten (art. 16)
  • Grote winsten boven de maandlimiet worden in delen uitbetaald (art. 15)

Waar begin je als nieuwe speler bij Villa Spin?

Begin bij 1 vraag: wat wil je vandaag doen? Elke situatie heeft een eigen kamer op deze site.

Snelle route door de villa
Je wiltWat je moet wetenKamer
Een account openenwachtwoord van 6 tot 32 tekens, 18+, gegevens die kloppen met je IDVilla Spin registratie
Geld op je account zettenvanaf €20, bonus pas vanaf €25storten
Slots spelen met bonusgeldkijk naar het percentage op de spelkaart: 100% of 50%gokkasten
Meteen de bonusrondekoop je bonusronde, maar met bonus maximaal €5 per inzetbonus buy
Aan een echte tafellive roulette en blackjack tellen 10% mee, de rest 0%live casino
Winst naar je rekeningvanaf €50, eerst verificatie, tot 3 werkdagenuitbetaling
Spelen op je telefoonweb-app via de browser, geen store nodigVilla Spin app

Kun je Villa Spin op je telefoon spelen?

Ja, in 3 stappen zet je de web-app van Villa Spin op je beginscherm. Een app in de App Store of Google Play is er niet; je installeert hem rechtstreeks vanuit de browser.

  1. iPhone: open de site in Safari, tik op Delen en kies Zet op beginscherm.
  2. Android: open de site in Chrome, tik op het menu en kies Installeren.
  3. Inloggen: je gebruikt hetzelfde account en saldo als op de computer.

De web-app opent zonder adresbalk en kan pushmeldingen sturen over acties. Lobby, kassa en bonussen zijn dezelfde als in de browser.

Meer over de Villa Spin app

Veelgestelde vragen over Villa Spin

Hoeveel spellen heeft Villa Spin?

Bij de laatste telling in de lobby (oktober 2026) stonden er ruim 9.000 spellen van zo'n 95 studio's. KA Gaming, Wazdan en TaDa Gaming leveren de meeste titels.

Is VillaSpin hetzelfde als Villa Spin?

Ja. Het casino schrijft zijn naam als VillaSpin in het logo en als Villa Spin in de voorwaarden; het gaat om hetzelfde casino met hetzelfde account.

Kan ik bij Villa Spin gratis spelen?

Bij veel spellen staat de knop DEMO SPELEN: je speelt dan met speelgeld. Sommige spellen hebben geen demo of vragen eerst om in te loggen.

Hoe hoog is de welkomstbonus van Villa Spin?

Het welkomstpakket geeft tot 500% en €15.000 plus 620 free spins over je eerste stortingen vanaf €25. Je speelt de bonus 40× vrij binnen 7 dagen.

Spreekt de support van Villa Spin Nederlands?

De site en de voorwaarden zijn in het Nederlands. Over de taal van de live chat zegt Villa Spin niets; de chat is wel 24/7 open, en je kunt ook mailen naar [email protected].

Hoe snel betaalt Villa Spin uit?

Volgens de voorwaarden verwerkt Villa Spin opnames binnen 3 werkdagen; daarna telt de verwerkingstijd van je bank of betaalmethode. Je neemt minimaal €50 op.

Rekent Villa Spin kosten?

Er staan geen vaste kosten in de kassa, maar je bank of betaalprovider kan kosten rekenen. Na 12 maanden zonder inloggen rekent het casino €10 per maand.

Speel met een grens die je vooraf kiest

Gokken is voor volwassenen vanaf 18 jaar en kost geld. Bepaal vooraf een bedrag en een tijd, en stop als die op zijn. Speel nooit om verlies terug te winnen.

Gaat het mis, dan vraag je zelfuitsluiting aan via [email protected]: zolang die loopt, kun je niet inloggen, niet storten en krijg je geen acties.

Meer over verantwoord gokken

Bronnen

  1. Servicevoorwaarden van Villa Spin (villaspin.com): art. 10 tot 12 over bonusregels en bijdrage per speltype, art. 13 tot 16 over kassa, verificatie en inactiviteit.
  2. Lobby van Villa Spin, telling per studio in oktober 2026: ruim 9.000 spellen van zo'n 95 studio's.
  3. Spelkaarten in de casino-lobby van Villa Spin: bijdrage aan de inzetvereiste per spel, geteld over de eerste 24 titels per hal in oktober 2026.
  4. Promotievoorwaarden Casino Welkomstpakket op villaspin.com, punt 2 tot 9: minimaal €25 per storting, maximaal €5 per inzet, 40× binnen 7 dagen.
  5. Kassa van Villa Spin (betaalmethoden, minimum en maximum per transactie).
  6. KYC-beleid van Villa Spin en het scherm Verificatie in je profiel: documenten bij opnames en bij stortingen boven €2.000.
  7. Voorwaarden van het VIP-programma van Villa Spin (bijlage A, niveaus en limieten).
  8. Installatie-instructies van de Villa Spin web-app (PWA) voor Android en iOS.
  9. Verantwoord gokken en zelfuitsluiting bij Villa Spin; AGOG (agog.nl) en OpenOverGokken (openovergokken.nl).

500% tot €15.000+ 620 free spins

Speel nu